Kilka słów o firmie VEO BOOKS i KUBICZ

Moja firma powstała i została oficjalnie zarejestrowana w styczniu 2008 roku. Na początku obsługiwała nieliczne zamówienia na książki, których nie podejmowali się sprowadzić inni dostawcy wydawnictw zagranicznych. W rozwijaniu firmy pomaga mi duże doświadczenie, które zdobyłam pracując od 1991 r w firmie KUBICZ.

W 2015 roku, kiedy firma KUBICZ Wydawnictwa Importowane została zamknięta, zdecydowałam się wykorzystać swoją wiedzę i kontakty i poprowadzić firmę tak, aby jak najlepiej wypełnić lukę, która powstała po zamknięciu jednej z najstarszych firm tego typu w Polsce.

Sukcesywnie poszerzam ofertę o kolejne wydawnictwa naukowe i akademickie z Europy Zachodniej i USA, a jednocześnie, co istotne dla wielu naszych klientów, podejmuję się również sprowadzania tytułów trudnodostępnych i o wyczerpanych nakładach, dając możliwość uzupełnienia zbiorów o pozycje nie do kupienia gdzie indziej.

Aktualnie możemy już  przygotować kompletną ofertę na zakup książek zagranicznych dla biblioteki naukowej czy akademickiej o dowolnym profilu.

Wielu klientów, których miałam przyjemność obsługiwać przez ponad 20 lat w firmie KUBICZ pozostało z nami w kontakcie i nadal korzysta z naszych usług. Działają wszystkie adresy mailowe, do których przyzwyczaili się Państwo przez lata kontaktując się z firmą KUBICZ.

Zapraszam serdecznie i obiecuję jak najlepiej obsłużyć Państwa zlecenia, nawet te trudniejsze.

       Elżbieta Połomska