RABATY

RABATY

 
 
Dla firmy VEO Books dobre relacje z klientami są wyjątkowo ważne, a stali klienci, współpracujący z nami od lat są po prostu bezcenni. Jednocześnie potrzebujemy też nowych klientów, którzy pozwolą się nam rozwijać. 
 
Jeśli firma będzie rosła, nasze usługi będą coraz lepsze. Razem ze wzrostem obrotów skraca się czas oczekiwania na większość zamówień, będziemy mogli też sprzedawać książki jeszcze taniej.
 
Najpewniejszym sposobem dotarcia do nowych klientów są rekomendacje.
Prosimy, przekazujcie informacje o firmie VEO BOOKS swoim znajomym.
 
W ramach podziękowanie każdy, kto poleci firmę VEO Books jako godnego zaufania dostawcę zagranicznej literatury, dostanie do 30% rabatu na swoje następne zakupy. Od każdego pierwszego zamówienia nowego klienta 10% wartości wróci do Państwa w formie rabatu.
 
Wystarczy skierować do nas jednego nowego klienta, aby uzyskać rabat. Nie ma żadnych ograniczeń w ilości i wartości zamawianych książek.
  
Nie będzie można odliczyć rabatu od ofert specjalnych, antykwarycznych i od cen książek, na które już wcześniej udzieliliśmy zniżki z jakiegokolwiek tytułu. Dlatego chęć skorzystanie z rabatu trzeba zgłosić przed lub równocześnie z zamówieniem, czy prośbą o wycenę.
 
Oferta jest ważna do odwołania i można w trakcie jej trwania korzystać z niej wiele razy. Każdego nowego klienta witamy z radością. Każda rekomendacja zasługuje na wdzięczność i podziękowanie.
 
Polecajcie nas Państwo swoim przyjaciołom, znajomym, czytelnikom. Korzystając z rabatów od zamówień naszych nowych klientów można zmniejszyć swoje wydatki na książki zagraniczne nawet o 30%.
 
Gdyby były jakiekolwiek pytania dotyczące tej oferty prosimy o kontakt telefoniczny 663377640 lub mailowy veo@veo-books.pl .
 
Copyright ©2017 VEO BOOKS, All Rights Reserved.